VYBURC(Z)UJ SA! sa tento víkend neuskutoční

Vážení rodičia,

Na základe informácií z Magistrátu mesta Košice Vám oznamujeme, že druhý ročník rodinného podujatia VYBURC(Z)UJ SA! sa tento víkend neuskutoční. Mesto Košice bolo nútené z dôvodu predpovede nepriaznivého počasia podujatie, ktoré sa malo konať 10. a 11. septembra v Mestskom parku, zrušiť.

Mesto Košice však hľadá vhodnú alternatívu náhradného termínu, o ktorom Vás budeme včas informovať.

VYBURC(Z)UJ SA! s podnázvom Burza športových a voľnočasových aktivít je akciou, ktorá približuje aktivity športových klubov, umeleckých škôl a rôznych voľnočasových združení v metropole východu. Zároveň ponúka deťom množstvo zaujímavých príležitostí na plnohodnotné trávenie voľného času, rozvoj talentu či nové záľuby.

S pozdravom
riaditeľ školy

Návrat hore