Všetko o novom školskom systéme v našej škole

Dobrý deň,

radi by sme vám poskytli základné informácie o systéme edupage, ktorý je postupne zavádzaný na našej škole a ktorý  vám ako rodičom pomôže pri sledovaní školského života vašich detí.

Edupage rodičom ponúka mnoho užitočných funkcií a možností. Medzi najdôležitejšie patrí

1. Prehľad o dochádzke a rozvrhu hodín – Rodičia môžu sledovať, kedy ich deti majú danú hodinu a či sa na ňu dostavili.
  2. Známky a hodnotenie – Edupage umožňuje rodičom sledovať známky a hodnotenie svojich detí.
  3. Komunikácia s učiteľmi – Rodičia môžu komunikovať s učiteľmi prostredníctvom edupage, aby sa dozvedeli viac o pokroku svojich detí alebo diskutovali o nejakých otázkach alebo problémoch.
  4. Informácie o školských aktivitách – Edupage poskytuje informácie o rôznych školských aktivitách, ako sú napríklad športové podujatia, kultúrne podujatia alebo dobrovoľnícke akcie.
  5. Oznamy a správy – Rodičia dostávajú oznamy a správy zanechané učiteľmi alebo administratívou školy priamo na edupage.
  6. Absencie – Edupage umožňuje rodičom oznámiť škole, že ich dieťa bude chýbať na hodine, čo uľahčuje spravovanie absencií.

V dňoch 1. – 3. marca 2023 prebiehalo rozposielanie prihlasovacích údajov do Edupage pre rodičov prostredníctvom emailu. Prosíme preto rodičov aby si skontrolovali emailové schránky. V prípade ak ste nedostali správu s prihlasovacími údajmi, pravdepodobne vaša emailová adresa chýba v školskom systéme.

Kontaktujte preto správcu: edupage@zsstarozagorska.sk

Návody:

Inštalácia aplikácie Edupage – mobilné zariadenia

Prihlásenie cez web: zsstarozagorska.edupage.org

Ako sa prihlásiť do EduPage ako rodič?

Ďalšie návody k prihláseniu

Ak máte akékoľvek otázky alebo obavy ohľadom zavedenia edupage na škole, neváhajte nás kontaktovať.  Radi vám poskytneme ďalšie informácie a pomôžeme vám s používaním systému.

Kontakt:

edupage@zsstarozagorska.sk