Záložka do knihy spája školy 2022-2023

Aj v tomto školskom roku sa naša škola zapojila do projektu Záložka do knihy spája školy a radosť sme urobili deťom zo  ZŠ Jána Amosa Komenského v Seredi.

Do projektu sa zapojili žiaci prvého aj druhého stupňa, ktorí vyrábali záložky na hodinách literatúry a výtvarnej výchovy. Niektorí maľovali, iní vystrihovali a lepili. Počas ich výroby sme sa rozprávali o rôznych knihách, prečítali sme si aj zopár ukážok, doniesli sme svoje najobľúbenejšie knihy a tie sme si predstavili. Na mape sme si prezreli cestu do Serede a fotografie mesta.

K záložkám sme pribalili list a náš minuloročný školský časopis Úsmev, aby nás partnerská škola lepšie spoznala. Balík sme poslali koncom októbra a pred týždňom k nám dorazila zásielka zo Serede. Zopár záložiek sme vyvesili na nástenku a ostatné rozdáme našim žiakom.

Návrat hore