Slovenský jazyk

 

HVIEZDOSLAVOV KUBÍN               FOTO

Dňa 12.3.2015 sa na našej škole konalo školské kolo Hviezdoslavovho Kubína.

Výsledky súťaže:

1. kategória 1.-3. ročník

Poézia:

1. Júlia Šimková     I.A

2. Abdulrahman Farah   II.A

3. Vanesa Lichá      I.A

 

Próza:

1. nebolo udelené

2. Martin Juhasz

3. Matej Klimovský

 

2. kategória 4.-6. ročník

Poézia:

1. Martin Kocsis          IV.A

2. Katarína hanzeľová IV.A

 

Próza:

1. Karolína Fabiánová    IV.A

 

ŠALIANSKY MAŤKO

 

 

Dňa 12.1.2015 sa na našej škole konala recitačná súťaž Šaliansky Maťko.

 

Výsledky súťaže:

                            I.kategória

 

                                              1. Martin Juhasz                II.A

                                              2. Abdulrahman Farah       II.A

                                              3. Matej Klimovský             II.A

 

                            II.kategória

 

                                              1. Martin Kocsis                  IV.A

 

                            III.kategória

 

                                               1. Katarína Eštoková          VI.A

                                               2. Zuzana Eštoková            VII.A                                FOTO

 

 

Regionálna súťaž v rétorike ZŠ a SŠ Štúrov Zvolen- 3. miesto získal Samko Kozel zo 4.A

 

DOBŠINSKÉHO KOŠICE

27. októbra reprezentovali našu školu v recitačnej súťaži Dobšinského Košice Zuzka Eštoková zo 4.A a Patrik Leinstein zo 6.A. Na súťaži vystúpili s ľudovými i autorskými rozprávkami žiaci základných škôl z Košického kraja. V silnej konkurencii získal Patrik Leinstein Cenu poroty. Srdečne blahoželáme!  foto 

 

 

                                                           HVIEZDOSLAVOV      KUBÍN

Dňa 23.3.2011 sa v spolupráci so školskou knižnicou konalo školské kolo Hviezdoslavovho Kubína.

Výsledky:

POÉZIA                                                                                                        PRÓZA

1.       Júlia  KUNCOVÁ                 III.A                                                               1.  Zuzana  EŠTÓKOVÁ       III.A

2.       Ajjúb  KRAJŇÁK                   II.A                                                               2.  Kamil  KASZYCKI            III.A

3.       Laura  BERECOVÁ               IV.A                                                              3.  Katarína  EŠTÓKOVÁ     II.A

4.       Rebecca  HERRGOTTOVÁ  III.A

 

 

 

 

 

Šaliansky Maťko

 

Dňa  21.12.2010 sa na našej škole konala recitačná súťaž Šaliansky Maťko.
 
   Výsledky súťaže :   I. kategória    

                                               1.     Tatiana HARABINOVÁ       IV.A
                                               2.     Laura BERECOVÁ             IV.A
                                               3.     Zuzana EŠTOKOVÁ           III.A              /viď prílohu/

 

 

 

 

HVIEZDOSLAVOV  KUBÍN 

-  školské kolo 26.2.2010                                                     FOTO

 

Vyhodnotenie :  I.kategória                      POÉZIA                                                                        PRÓZA

                                                       

                               1. miesto   Maroš   MOZOLA           IV.A                         1. miesto       Patrik     LEINSTEIN        IV.A

                               2. miesto   Lea       CÁPOVÁ           IV.A                         2. miesto       Ivana     KOBYĽANOVÁ    II.A

                                               Tatiana HARABINOVÁ     III.A                         3. miesto       Šimon    SADIV               II.A

                               3.miesto    Miriam  MARČIŠINOVÁ   IV.A    

...........................................

V novembri  sa žiaci IV.A zúčastnili recitačnej súťaže „SLOVO BEZ HRANÍC“.
Školu reprezentovali títo žiaci: V.TRESOVÁ, D.LACKOVÁ, M.MOZOLA a P.LEINSTEIN.

V školskom kole v recitačnej súťaži „ŠALIANSKY MAŤKO“ (1.stupeň ZŠ) sa zúčastnili:
1.  Maroš MOZOLA - IV.A   -  zároveň získal 3.miesto na OK
2.  Viktória TRESOVÁ - IV.A
3.  Laura BERECOVÁ, František IVANOV - III.A
4.  Dominika LACKOVÁ - IV.A
5.  Matúš MARČIŠIN - III.A

 

 

 

 

Hviezoslavov Kubín - 2. stupeň

 

Próza  II.kategória

1.       Patrik Leinstein, V.A

2.       Soňa Dešková, VI.A

3.       Gabriela Pillárová, VI.A

Poézia  II.kategória

1.Maroš Mozola, V.A

2. Mirka Marčišinová, V.A

3.Dominika Lacová, V.A

 

Próza  III.kategória

2.Petra Plšková, VIII.A

3.Barbora  Rindošová, VIII.A

 

Poézia  III.kategória

2. Viktória Rešovská, VIII.A

3.Zuzana Onodiová, IX.A

foto

PrílohaVeľkosť
Šaliansky Maťko 2010.pdf57.93 KB
scan Diplomu S. Deskovej z 13.12.2012.pdf1.04 MB
S.Kozel_Diplom_5.5.2014.pdf1.51 MB