Pre rodičov

ŠKOLSKÉ POTREBY PRE 1. ROČNÍK ZŠ

ŠKOLSKÉ POTREBY PRE ROČNÍKY 2. - 9. ZŠ

RIEŠENIE PROBLÉMOV S PORTÁLOM  BEZKRIEDY.SK

Žiaci, ktorí nemajú uvedené heslo na samolepkách, majú pod prázdnym heslom vetu: Heslo si pýtaj od rodiča. Títo žiaci dostali svoje heslo od svojich rodičov už prostredníctvom zaregistrovanej pin obálky. Každý rodič dostal prihlasovacie údaje na svoj osobný email.

Rodič vie svojmu dieťaťu vygenerovať nové heslo následovne: po prihlásení sa do www.komensky.sk v záložke Nastavenia- Moje deti- vygenerovať nové heslo. Prihlasovacie heslo bude rodičovi doručené v priebehu pár minút na jeho emailovú adresu. V prípade komplikácií, alebo zabudnutia hesla rodičom ma kontaktujte.

Prihlasovacie údaje žiakov si viete pozrieť aj po prihlásení sa do www.zborovna.sk v priečinku Škola – Triedy a žiaci – Vyberiete si triedu napr. 3.A – v tom istom riadku si kliknete na: Spravovať triedu.  Žiakom, ktorí neboli prihlásení prostredníctvom Pin obálky viete zároveň vygenerovať nové heslo priamo v danom formulári.

ŽIADOSŤ O ODPIS VYSVEDČENIA

http://www.kosice.sk/static/servis/skolstvo/ziadost_odpis_vysvedcenia.rtf List rodiča ZŠ Starozagorská 8.

Letné riziká úrazu detí

Stratilo sa naše dieťa?

List národného koordinátora prevencie úrazov detí a dorastu

Na tejto stranke nájdete informácie a pomoc pri riešení problémov s učením.

www.centrumedizon.sk

Spolupracujeme s materskou škôlkou.

www.mscottbuska34ke.szm.sk

Táto stránka je určená pre kategóriu žiakov nižších ročníkov a ich rodičov. Má pôsobiť ako prevencia, nastavuje zrkadlo ich nevhodného správania na internete a dospelých má stránka pobaviť a poučiť.

www.ovce.sk

Projekt Zodpovedne.sk je zameraný na bezpečné a zodpovedné používanie internetu a mobilných telefónov.

www.zodpovedne.sk

Stránka Ministerstva školstva                     www.minedu.sk